Компанія ”Arredamenti Italia” існує на ринку з 1955 року, понад 60 років, і встигла завоювати серця людей усього світу своїми практичними та функціональними меблями для дому.

У виготовленні меблів використовується масив бука, що робить його більш надійним і довговічним. У цьому секторі ринку ця продукція настільки потрібна, що попит на неї не падає більше половини століття.

Сертифікат якості ISO 9001:2000

Arredamenti Italia – сімейна компанія, яка ось уже третє покоління створює меблі з натурального дерева для дому та саду. Постійна увага до нових тенденцій у світі меблевої моди та технічних новинок робить меблі Arredamenti Italia зручними та практичними для сучасного споживача. Матеріали, що використовуються на виробництві Arredamenti Italia проходять контроль якості та гарантують екологічну безпеку продукції та тривалий термін служби.

Компанія Arredamenti Italia дбає про навколишнє середовище так само як і якість своєї продукції. Деревина з якої виготовляються меблі, закуповуються тільки в районах, що використовують технології лісовідновлення та збереження ландшафту. Весь виробничий цикл знаходиться в Італії, про що свідчить знак Made in Italy. Високоякісні лаки та фарби, а також сучасне обладнання з нанесення захисного шару на деревину гарантують повне покриття всієї поверхні, яскраві та стійкі кольори.

Контроль якості продукції Arredamenti Italia проводиться як у стадії виробництва, і безпосередньо після виходу продукції зі складального цеху. Тільки такі заходи щодо виявлення неякісних елементів, а також ретельний контроль за відвантаженням та транспортуванням, дозволяє нам гарантувати 100% якість продукції.

В наявності завжди присутні більше 90% асортименту Arredamenti Italia.Таким чином, купуючи товар у нас або у наших дилерів, ви завжди можете розраховувати на оперативну доставку.

Главная > Arredamenti Italia

Показано 1–80 із 84

Показати 24 48 96 Всі